تور مسافرتي ، تور ، خدمات تور
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 14
دیروز : 8
افراد آنلاین : 1
همه : 2157
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

مردم تور آمريكا اغلب شاد، سرزنده و خودماني هستند اما در عين حال مغرور و جاه طلب نيز هستند. اگر چه از نظر مسافران تور آمريكا ، ايالات متحده به عنوان يك كشور باز و آزاد در نظر گرفته مي شود و تقريبا ۸۰۰ درصد از مردم تور آمريكا در حقيقت مهاجراني هستند كه از كشورهاي اروپايي به اين كشور مهاجرت كرده اند و تقريبا ۵۰ درصد از جمعيت اين كشور مسيحي و كاتالوليك هستند. در تور آمريكا متوجه خواهيد شد ، ايالاتت متحده يك كشور چند قوميتي است كه داراي قوانين و تابو هايي است كه بايد به آنها توجه و آنها را رعايت كرد.. تابو هاي بسياري در تور آمريكا وجود دارند كه معمولا درباره آنها صحبت نمي شود. به عنوان مثال باردار بودنن كاملا واضح و مشخص يك عروس در روز عروسي يكي از تابوهاي مردم تور آمريكا است كه درباره آن حرف زده مي شود اما به طور آشكارا اعلام نمي شود. در مقاله قبل با نام توصيه هاي سفر به آمريكا، بايدها و نبايدها (بخش اول) مواردي را ذكر كرديم كه نبايد در طول تور آمريكا انجام دهيد اما  مواردي كه در زير دكر ميشوند تنهاا نكاتي است كه بهتر ارتباط برقرار كردن با مردم تور آمريكا و سفري بهتر كمك ميكند اما در انتها خودتان هستيدد  كه تعيين ميكنيد چقدر با مردم صميمي شويد .

تور آمريكا

بايدهاي تور آمريكا:

  • وقتي براي اولين بار كسي را ملاقات مي كنيد سلام كنيد نيازي به دست دادن نيست اما اگر آنها با شما دست دادن يا شما را در آغوش گرفتند به درستي پاسخ دهيد.
  • هنگام دست دادن، دست فرد مقابل را محكم بفشاريد و تماس چشمي با او برقرار كنيد. مردم تور آمريكا دست دادن بدون نگاه كردن به طرف مقابل را بي ادبانه و مغرورانه تلقي مي كنند.
  • قبل از ملاقات با كسي يك وقت تعيين كنيد. و هنگامي كه مي خواهيد يك دوست را ملاقات كنيد براي او يك هديه كوچك تهيه كنيد.
  • به اعتدال مشروب بنوشيد و در مهماني ها رفتاري ملايم داشته باشيد. مست كردن در مهماني هاي تور آمريكا موجب تحقير مي شود.
  • از اعداد ۱۳، ۳ و روز جمعه و استفاده از سفال براي تزئين وسايل و يا بسته بندي آنها خودداري كنيد چرا كه اين ها نماد بد شانسي هستند.
  • درباره موضوعات گفتگو فكر كنيد. سعي كنيد از صحبت كردن درباره موضوعات تابو از قبيل چند همسري، سقط جنين، بچه بازي، زناي با محارم، نژاد، مذهب و خودكشي اجتناب كنيد.
  • در فضاهاي بسته كلاه، كت و عينك دودي خود را درآوريد.
  • به غريبه ها هم سلام كنيد. نگاه خود را برگرداندن و وانمود كردن به اينكه آنها را نديده ايد به منزله اهانت تلقي مي شود.
  • وقتي وارد رستوران مي شويد جلوي در منتظر بمانيد تا گارسون شما را به ميزتان راهنمايي كند.
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۴۸:۰۶ ] [ تور ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By tinablog :.

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت